Služby a ceník

Obecné informace k pobytu:

Příjezd a ubytování je možné v čase od 14 hodin, uvolnit pokoj v den odjezdu je třeba do 10 hodin. Případný dřívější příjezd či pozdější odjezd je možný pouze po předchozí domluvě, ovšem pouze mimo hlavní letní sezonu.
Prosíme Vás o dodržování těchto časů, mezi 10 až 14 hodinou je třeba uvolněné pokoje uklidit a připravit pro další hosty.

Parkování je možné zdarma na vlastním pozemku, případně lze bez problémů parkovat před domem. Uskladnění a uložení sportovních potřeb (kola, motorky, kočárky, lyže, apod.) je možné v samostatném odděleném uzamykatelném prostoru na pozemku.

Veškeré lůžkoviny jsou součástí pronájmu. Ručníky i toaletní papír jsou připraveny v počtu ubytovaných osob. V chladnějším období je ke každému lůžku k dispozici i fleecová deka. Ta je hostům poskytována pouze a výhradně za účelem případného zvýšení tepelného komfortu v pokoji, ze kterého ji prosím nevynášejte a nepoužívejte jako piknik deku, na pláž, či přikrývku k ohni, apod. Taktéž ručníky slouží pro osobní hygienu v koupelně, nikoliv jako osušky na pláž. Toto vybavení je třeba si dovézt vlastní.

Dům i jednotlivé apartmány jsou vybaveny kvalitním wifi připojením. Toto připojení je samozřejmě zdarma, je chráněno přístupovým heslem, které je hostům k dispozici.

Během pobytu si pořádek a čistotu na pokoji udržují hosté sami, včetně vynášení odpadků. Závěrečný úklid zajišťuje pronajímatel.

Odpadky jsou hosté povinni dávat výlučně do určených nádob na vyhrazeném místě.

Prosíme naše hosty, aby se u nás chovali tak, aby předcházeli škodám na majetku, vybavení, okolní přírodě a životním prostředí.

V apartmánech a společných prostorách domu nesmí host bez předchozího souhlasu přemisťovat interiérové zařízení, provádět jakékoliv změny a úpravy na zařízení domu, vykonávat zásahy do elektrické sítě, topné soustavy nebo jiné instalace.

V domě a zvlášť v apartmánech není hostům dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče. Toto se netýká elektrických spotřebičů osobní hygieny, osobních počítačů či tabletů.

Ve všech prostorách domu platí přísný zákaz kouření a užívání jakýchkoliv omamných a psychotropních látek. Za dodržování tohoto zákazu hostům předem děkujeme.

V domě rovněž platí zákaz ubytování jakýchkoli zvířat. Omlouváme se našim potenciálním hostům, ale své domácí mazlíčky prosím nechte doma.

Používání krbu ve společné místnosti s námi prosím vykomunikujte na začátku pobytu. Rádi Vám vysvětlíme, jak s ním zacházet a ukážeme, kde je uloženo dřevo.

Upozorňujeme naše hosty, že nesou odpovědnost za případné škody, které způsobí sami, případně jejich čiperné děti, a to jak pronajímateli, tak i dalším osobám ubytovaným v domě. Při ztrátě klíčů je host povinen uhradit náklady na pořízení a výměnu zámků včetně zhotovení potřebného počtu klíčů.

Před odchodem/odjezdem je host povinen v apartmánu a společných prostorách uzavřít vodovodní kohoutky, vypnout kuchyňské spotřebiče, zhasnout světla, zavřít okna a zamknout dveře domu.

Děkujeme hostům předem za dodržování těchto pravidel. Jakékoli dotazy, připomínky nebo žádosti jsme samozřejmě připraveni řešit i během Vašeho pobytu. 

Obecné rezervační a platební podmínky:

V případě dotazu na volnou kapacitu a termín nás prosím kontaktujte mailem nebo telefonicky. Budeme se snažit odpovědět obratem.

Po vzájemném odsouhlasení termínu a podmínek ubytování Vám zašleme podklady ke složení rezervační zálohy. Teprve tímto krokem (po zaplacení rezervační zálohy) se stává rezervace závazná oboustranně.

Pobyt v našich apartmánech lze uhradit zcela nebo zčásti formou příspěvku od Vašeho zaměstnavatele. Na základě Vámi zaslaných podkladů rádi vystavíme příslušnou fakturu na uhrazení takového pobytu.

Doplatek do plné výše ceny + rekreační poplatek 21 Kč/osoba/den je splatný nejpozději v den nástupu pobytu.

 

Stornopoplatky:

Zrušení rezervace či zkrácení doby pronájmu:

  1. Více než 14 dní před příjezdem – 25 % zaplacené částky
  2. Méně než 14 dní před příjezdem – 100% zaplacené částky

Ukončení pronájmu před uplynutím doby, na kterou byl sjednán a zaplacen: 100% ceny nevyužitého pronájmu

Zasláním závazné objednávky a následným složením rezervační zálohy klient deklaruje přečtení výše uvedených podmínek a jejich akceptaci.

 

Ceník:

Letní sezóna + Vánoce a Silvestr:

Apartmán 1 max. pro 4 osoby 14.000 Kč/týden.
Apartmán 2 max. pro 4 osoby 14.000 Kč/týden.
Apartmán 3 max. pro 6 osob 17.500 Kč/týden.

Mimo sezónu:

Apartmán 1 max. pro 4 osoby 10.500 Kč/týden.
Apartmán 2 max. pro 4 osoby 10.500 Kč/týden.
Apartmán 3 max. pro 6 osob 14.000 Kč/týden.