Apartmány

Pro ubytované hosty je v přízemí k dispozici společná část domu, kterou tvoří společenská místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou (varná deska, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, lednice a potřebné nádobí), velký jídelní stůl, židle, sedací pohovka, 2x křeslo, konferenční stůl, televize a krb, dále pak 2x WC (pánské, dámské) a společný prostor na ukládání jízdních kol, kočárků, motorek, lyží, člunů, apod.

Apartmán 1

2+kk (4 osoby)

Dvoupokojový apartmánový byt s koupelnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou (varná deska, rychlovarná konvice, lednice a potřebné nádobí). V obývací části je pohodlná rozkládací sedací souprava, křeslo, konferenční stolek, jídelní stůl, židle a televizor. V ložnici je manželská postel s nočními stolky a prostorná vestavěná skříň. K dispozici je ložní prádlo, osušky, ručníky a utěrka. Po dohodě Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku nebo jídelní dětskou židličku.

Apartmán 2

2+kk (4 osoby)

Dvoupokojový apartmánový byt s koupelnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou (varná deska, rychlovarná konvice, lednice a potřebné nádobí). V obývací části je pohodlná rozkládací sedací souprava, konferenční stolek, jídelní stůl, židle a televizor. V ložnici je manželská postel s nočními stolky a prostorná vestavěná skříň. K dispozici je ložní prádlo, osušky, ručníky a utěrka. Po dohodě Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku nebo jídelní dětskou židličku.

Apartmán 3

2+kk (6 osob)

Dvoupokojový, velmi prostorný apartmánový byt s koupelnou, 2x WC a plně vybavenou kuchyňskou linkou (varná deska, rychlovarná konvice, lednice a potřebné nádobí). V obývací části je pohodlná rozkládací sedací souprava, 2x křeslo, konferenční stolek, jídelní stůl, židle a televizor. V ložnici je manželská postel s nočními stolky, dále 2 samostatné postele a prostorná vestavěná skříň. K dispozici je ložní prádlo, osušky, ručníky a utěrka. Po dohodě Vám rádi zapůjčíme dětskou postýlku nebo jídelní dětskou židličku.